Краяни обирають закарпатський банк

Краяни обирають закарпатський банк

Цими днями в Управлінні Національного банку в Закарпатській області підбили підсумки банківської діяльності за 9 місяців цього року. 

Приємно відзначити, що КОМІНВЕСТБАНК залишається серед найнадійніших та найпопулярніших у Закарпатті.

За вказаний період КОМІНВЕСТБАНК суттєво розширив клієнтську базу, що зафіксовано й у числовому еквіваленті – темп приросту обсягу коштів клієнтів, розміщених у банку, складає 18,5%. З показником у 752,57 млн. грн. КОМІНВЕСТБАНК серед лідерів у банківській сфері області, а за окремими показниками, наприклад такими як обсяг строкових коштів юридичних осіб банку вдалося одноосібно очолити рейтинг.

«Зараз банківська сфера переживає, м’яко кажучи, не найкращі часи. У час реформ і кардинальних змін українці обирають тільки найнадійніші фінустанови. Приємно, що серед таких і закарпатський КОМІНВЕСТБАНК», - коментує ситуацію голова правління Мирослав Гісем.

За словами керівника в першу чергу це пов’язано з тим, що банк зарекомендував себе як надійний партнер в сфері надання фінансових послуг. Девіз банку - КОМІНВЕСТБАНК означає довіра, а довіра клієнтів та вкладників - найвища винагорода для фінансового закладу. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання