КПП "Тиса" у "пікові" дні пропускає до 4000 пасажирів з Італії

КПП "Тиса" у "пікові" дні пропускає до 4000 пасажирів з Італії

Від сьогодні на всіх пунктах пропуску, розташованих на Закарпатті, прикордонники проводитимуть температурний скринінг пасажирів, які прямують на в’їзд в Україну. Про це на брифінгу в Ужгороді повідомив Сергій Дейнеко, голова державної прикордонної служби України. Сам керівник затримається в області на кілька днів для організації проведення навчань двох особового складу двох прикордонних загонів: Чопського та Мукачівського,  повідомляє власкор Zaholovok.com.ua.

«Ми два місяці працюємо над цією проблематикою, зосереджували зусилля в аеропортах. Там вже у нас опрацьовані всі механізми та алгоритми. Зараз моя задача навчити прикордонників злагоджено працювати і на Закарпатті», – сказав Сергій Дейнеко.

За словами Віктора Івануса, в.о. начальника Закарпатської митниці Держмитслужби, потенційно небезпечним з усіх контрольно-пропускних пунктів на Закарпатті є «Тиса- Загонь». «Адже цей пункт пропуску розташований на п’ятому панєвропейському  транспортному коридорі, який бере свій початок в Ломбардії (регіон Італії, де виявили хворих на коронавірус), – каже Віктор Іванус. –  Італійський напрямок у нас болючий. У пікові дні – субота, неділя, понеділок – через КПП «Тиса» приймаємо близько 4 тисяч осіб з цього напрямку та 500-600 транспортних засобів».

Віктор Іванус запевнив, що досвід боротьби з вірусами на пропускних пунктах Закарпаття є, облаштовані приміщення тимчасової ізоляції, а також запаси захисних костюмів – 500 штук

 Світлана Даниш,

студентка IV курсу відділення журналістики УжНУ

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання