Новини

Коронавірус серед школярів: в Ужгороді керівники шкіл розробили алгоритм дій

В Ужгороді керівники закладів освіти розробили  алгоритм дій у разі виявлення учня з підвищеною температурою – таких переводитимуть у спеціальний ізолятор і повідомлятимуть батьків, аби забрали дитину, проконсультувалися у сімейного лікаря.

Про це сьогодні, 27 серпня, під час брифінгу повідомила начальниця управління освіти Ужгородської міської ради Наталія Мухомедьянова.

За озвученою інформацією, всі заклади знайшли можливість облаштувати такі ізолятори. Якщо в класі виявили коронавірус, то весь клас піде на самоізоляцію на 14 днів.

Школи Ужгорода забезпечені безконтактними термометрами, їх закупили понад 130. Відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я температурний скринінг буде обов’язково проводитися працівникам закладів освіти, але за можливості відповідальні особи вимірюватимуть температуру і дітям.

Якщо Ужгород потрапить до зеленої зони – школи працюватимуть у звичному режимі, якщо ж у червону – до цього, запевнили на брифінгу, теж готові, під час карантинних обмежень навесні вже випробували зручні і для педагогів, і для школярів платформи, методики дистанційного навчання, – повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.