Новини

Корм для цуценят: правильний вибір ідеального харчування

Цуценята ростуть і розвиваються досить швидко, тому потрібно підібрати спеціальний корм, за допомогою якого гарантується отримання тваринами всіх поживних речовин. Найбільш простий та популярний формат корму – це сухий корм. З ним не виникне проблем у процесі харчування, а також можна легко підготувати потрібне дозування.

Також його простіше зберігати, а протягом тривалого періоду зберігатимуться поживні речовини. Додатково корм для цуценят насичується потрібними вітамінними комплексами та мінералами. Навіть у рамках корму для цуценят є поділ, адже собаки можуть бути великими, мініатюрними, активними, хворими тощо.

Правила вибору корму

Важливо врахувати низку таких факторів:

  1. Вік. При віці до 6 місяців у кормі має бути достатньо білка та кальцію, для цуценят старше 6 місяців важливо включити до раціону достатню кількість жирів та клітковини;
  2. Розмір. Якщо тварина занадто маленька, бажано вибирати корм невеликих розмірів і важливо, щоб він був м'яким;
  3. активність. При надмірній активності цуценя потрібно вибрати корм, де у складі є багато білка та жирів. При низькій активності необхідно вибирати корм із мінімальною кількістю калорій;
  4. Здоров'я. Наявність окремих захворювань змушує придбати спеціалізований лікувальний корм.

Бажано вибирати корм високого класу та якості – холіст або преміальний корм. В основі виробництва застосовуються високоякісні та натуральні інгредієнти. Їхня правильна комбінація виключає негативний вплив на здоров'я цуценя.

Як давати корм щеняті?

Сухий корм можна давати у готовому вигляді або попередньо замочувати у воді. У другому випадку потрібно використовувати теплу воду та замочувати протягом 15-20 хвилин. Кількість прийомів їжі, і обсяг залежить від породи та розмірів цуценя. Бажано давати 2-3 десь у день кілька десятків грам. Дорослих собак потрібно годувати 1-2 десь у день. Важливо виключити переїдання, адже це може призвести до ожиріння та розвитку великої кількості захворювань.

Особливості складу корму

Відомі виробники намагаються включати в складі не просто вид м'яса, що використовується, а його процентний вміст. До того ж має бути зазначений саме вид м'яса, а не просто продукти та м'ясо тваринного походження. Не менш важливо оцінювати кількість жирів, тому що вони є джерелами енергії, а також є головними учасниками метаболізму.

Оптимально, коли у складі буде курячий жир, що має у складі лінолеву кислоту, а також класичний риб'ячий жир. Останній вважається ідеальним джерелом omega-3 та omega-6 жирних кислот, що важливо загалом для собак, а не лише для цуценят.

На правах реклами

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.