Користувачам Twitter дозволили скачувати архів своїх повідомлень

Популярний сервіс мікроблогів Twitter запускає нову функцію, яка дозволить користувачеві завантажити архів своїх повідомлень.

Як повідомляє сайт TechCrunch із посиланням на повідомлення користувачів, дана функція з'явилася поки що лише у деяких користувачів Twitter.

Великі інтернет-сервіси часто використовують практику поступового запуску нових функцій, тому, імовірно, можливість скачати архів найближчим часом з'явиться у всіх користувачів.

"Ви можете запросити файл із вашою інформацією, починаючи з першого твіта. Посилання буде відіслане вам на електронну пошту, коли файл буде готовий до завантаження", - сказано в описі нової функції.

За даними TechCrunch, користувачі Twitter після формування архіву отримають листа з посиланням на zip-архів. Після відкриття архіву користувачам потрібно буде запустити html-файл, що міститься в ньому, для перегляду своїх повідомлень.

Як повідомляло видання New York Times, у липні генеральний директор Twitter Дік Костоло на зустрічі з журналістами пообіцяв запустити можливість викачувати архів повідомлень. У вересні Костоло заявив, що даний функціонал буде запущений до кінця року, наголошує TechCrunch.

Багато соціальних сервісів, зокрема, найбільша у світі соціальна мережа Facebook, уже надали своїм користувачам можливість експортувати свої дані і повідомлення, проте Twitter досі був позбавлений такого функціоналу. Користувачі могли переглядати лише кілька тисяч своїх останніх повідомлень.

Втім, проблему експорту повідомлень із Twitter уже частково вирішили сторонні сервіси. Однак і в них є обмеження: зокрема, сервіс Twdocs.com, як і деякі інші, дозволяє експортувати лише 3,2 тисячі останніх повідомлень.

Користувачі сервісу мікроблогів Twitter розміщують на сайті більше 400 млн повідомлень щодня. Аудиторія Twitter в усьому світі налічує більше 200 млн осіб.

Нагадаємо, що раніше великий ритейлер розповів, скільки коштує рекламна кампанія у Twitter.

Кореспондент

Loading...
Зображення користувача Kennethbat.

Детоциклин - абсолютное освобождение и обновление организма за 1 курс
Сайт: http://doctorslivedigest.com/DG5y3/

Зображення користувача StephenClils.

Столы кофейные http://workle.website/5x

Зображення користувача Kennethbat.

Erection средство для потенции - по низкой оптовой цене с доставкой по всей сексуальной дисгармонии: те, кто давно и полностью потерял потенцию http://eroctive.seobest.website

Зображення користувача CraigRip.

Приобрести можно на веб-сайте http://mang.bestseller-super.ru

Предлагаем нашим покупателям инновационное средство для похудения сироп Мангустина. С его помощью возможно избавиться от 15 кг за 14 суток.

Дерево мангкут растет в Малайзии. Плоды растения обладают удивительными свойствами, которые были взяты за основу средства Mangoosteen. В банке содержится около 20 плодов данного замечательного дерева. Плоды дерева гарциния помогают убрать излишнею жировую ткань. Также положительно влияют на организм в целом. Специфика производства препарата, а также уникальная упаковка помогают сохранить все удивительные свойства мангостина.

Главным действующим веществом сиропа Мангустина являются фрукты с растения мангостан, в них имеется огромное количество полезных веществ. Благодаря компоненту ксантону, которое в больших количествах содержатся в плодах, сильно притормаживаются окислительные процессы в теле. Ксантон считается одним из наиболее сильных антиоксидантов. В плоде дерева мангустин к тому же содержатся разнообразные группы витаминов и элементы. Купить сироп Мансустина возможно на интернет-сайте http://mangjoo77.mangoosteen.com.

Зображення користувача Kennethbat.

Детоциклин - абсолютное освобождение и обновление организма за 1 курс
Сайт: http://doctorslivedigest.com/DG5y3/

Зображення користувача Kennethbat.

Отзывы врачей о самых лучших таблетках для потенции "Царь эрекции" (Erection King): достаточно хорошее средство, для поддержки мужской половой http://eroctive.seobest.website

Зображення користувача StephenClils.

Диваны и кресла классические http://workle.website/5i

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання