Новини

Корейська косметика - як організувати гуртове постачання в Україну

Продаж косметологічний засобів – досить хороший та прибутковий бізнес, особливо, коли мова йде про дійсно якісний та затребуваний товар. Саме таким параметрам відповідає косметика корейського виробництва, котра може стати хорошою основою для старту власної справи.

Але щоб повноцінно запустити цей процес, потрібен перш за все надійний постачальник корейської косметики гуртом в Україні, який, по-перше, готовий запропонувати багате товарне різноманіття, а по-друге, стабільну, надійну та взаємовигідну співпрацю. Це дуже важливі критерії, від яких залежить успішність та розвиток бізнесу загалом.

Одним з лідерів у даному сегменті є компанія Lotana – офіційний дистриб’ютор косметики від провідних корейських брендів, зокрема, Bueno. Це саме той діловий партнер, співпраця з яким створює широкі перспективи.

Чому саме Lotana?

Якщо вам потрібні залізобетонні аргументи на користь співпраці саме з Lotana, ось вам декілька вагомих переваг компанії:

  • Перше – постачальник має багатий досвід роботи в сфері доставки корейської косметики на український ринок. А це гарантія стабільності та надійності ділових відносин;
  • Друге – оптимальна цінова політика. Lotana напряму співпрацює з корейськими брендами, що дає змогу формувати низькі ціни для українських клієнтів, які купують косметику гуртом;
  • Третє – висока якість продукції. Косметика, яку постачає компанія, є оригінальною, безпечною, має висновок СЕС;
  • Четверте – безкоштовна доставка. Є досить хороший бонус для клієнтів, а особливо тих, хто тільки-но розпочинає власну справу;
  • П’яте – абсолютна лояльність до кожного клієнта. В Lotana докладають максимум зусиль, аби співпраця проходила на вигідних для обох сторін умовах.

Крім того, дуже важливо зазначити, що дистриб’ютор корейської косметики в Україні робить все для того, аби доставка замовлення проходила максимально оперативно – без затримок та інших форсмажорних ситуацій.

І ще один важливий момент: в Lotana дбають про стабільне оновлення асортименту та розширення кількості партнерів – виробників косметики. До речі, постачальник завжди відкритий для співпраці як з крупними торговими мережами, так і з невеличкими онлайн- чи офлайн-магазинами, яких цікавить тільки дрібне гуртове постачання.

Як розпочати співпрацю з Lotana

Все максимально просто та легко: заходимо на веб-сайт компанії, на стартовій сторінці заповнюємо спеціальну форму «Залишити заявку на співпрацю», вказавши ім’я, електронну пошту та номер телефону, а також посилання на ваш сайт чи Instagram-сторінку. І вже незабаром менеджер Lotana зв’яжеться з вами для уточнення всіх деталей щодо подальшого співробітництва та інших важливих моментів.

Якщо ви серйозно налаштовані розпочати власну справу, пов’язану з продажем косметики, або ж вже володієте таким бізнесом і хочете розширити власний асортимент, компанія Lotana може стати вашим надійним постачальником косметичної продукції від провідних корейських брендів, котрі, безперечно, користуватимуться шаленою популярністю у ваших клієнтів!

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.