Новини

Кополовець про «Минай»: «Ми хочемо в УПЛ, команда конкурентоспроможна»

 Спортивний директор «Миная» Михайло Кополовець розповів про ситуацію з коронавірусом на Закарпатті та амбіції команди.

«Люди на карантині, вже всі закисли. Нехай би тиждень-два. Виходив у місто - всі люди сумні. Місто порожнє. У всіх такий стан - ніхто не знає, чого чекати далі, інформує сайт Sport.ua

У «Миная» в першій лізі все йде добре, як по маслу. Команда конкурентоспроможна, це видно по наших матчах. У нас футбольний регіон, хотілося б, звичайно, в УПЛ. Розуміємо, що в УПЛ потрібні трохи кращі фінансові умови, рівень зарплат - це все потрібно підвищувати.

Що буде після цієї ситуації з коронавіруом - ніхто не знає. Думаю, що з першої ліги вилетить пару команд, президенти просто не зможуть їх утримувати. Ми хочемо в УПЛ, команда конкурентоспроможна, хлопці хочуть. Розуміємо, що у команди немає 3 років професійного статусу. Ми вивчали це питання. УАФ видніше. Нам, звичайно, хочеться потрапити в єврокубки через Кубок України.

Коли засновували «Минай», наш рівень був такий, що до другої ліги хотіли дістатися, стадіон добудувати. Ніхто ж не думав, що ми зараз можемо грати в УПЛ. Що говорити про єврокубки, якщо ця команда ще 3 роки тому грала на район, область. А ми говоримо про Лігу Європи - це безпрецедентний випадок», - сказав Кополовець.

Нагадаємо, Кубок України. "Минай" пробився до 1/2 фіналу через серію пенальті

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.