Конкурс для закарпатських фотографів на тему волонтерства

Мережа інформаційних представників програми Європейської Комісії “Молодь в дії” в Україні проводить Всеукраїнський фото-відео конкурс «ЄВС волонтерство» в рамках Європейського Року Волонтерства, роботи на яких приймаються до 12 грудня цього року.

Головною метою фото-відео конкурсу «ЄВС волонтерство» є промоція волонтерства через презентацію досвіду волонтерів Європейської Волонтерської Служби програми «Молодь в дії» в Україні.

На україномовному сайті програми “Молодь в дії” будуть завантажені конкурсні фото та відео учасників і всі бажаючі зможуть голосувати за фото, що їм сподобалися найбільше. Найкращих визначить Експертна комісія із врахуванням результатів електронного голосування у грудні 2011р. Переможці конкурсу отримають призи від Ресурсного Центру для країн Східної Європи і Кавказу SALTO EECA, Представництва Європейського Союзу в Україні та регіональних партнерів.

Участь у конкурсі можуть брати: молоді люди (громадяни України та країн ЄС), які брали або беруть участь в ЄВС-проекті в Україні або в країнах ЄС в рамках програми «Молодь в дії»; українські організації, які реалізовували або на даний час реалізують проект Європейської Волонтерської Служби в рамках програми «Молодь в дії».

Зміст фото- і відео-робіт має відповідати загальним пріоритетам програми «Молодь в дії»:

європейське громадянство; активна участь молоді; культурна різноманітність; залучення молодих людей з меншими можливостями.

На участь у конкурсі можна подавати 1-5 робіт від одного учасника.

Детальніше про умови конкурсу читайте на сайті «Ресурсний центр Гурт».

Довідка Zaholovok.com.ua:

У Європі, понад 100 мільйонів громадян інвестують свій час, таланти і гроші, щоб зробити позитивний вклад у своє суспільство, працюючи в громадських організаціях, дитячих гуртках, лікарнях, школах, у спортивних клубах. У 2011 р. відзначається 10 річниця Міжнародного Року Волонтерства, що проголошено ООН. Офіційне гасло Європейського Року Волонтерства 2011 – “Volunteer! Make a difference!”

Програма “Молодь в дії” – це програма Європейської Спільноти, яка надає можливості міжнародної співпраці для молоді країн Європи, у тому числі й України. Програма “Молодь в дії” ґрунтується на неформальній освіті і за підтримки програми молоді люди з України у співпраці з партнерами з інших країн можуть брати участь у молодіжних обмінах, тренінгах та міжнародній волонтерській діяльності.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання