Конфлікт у секторі Газа: посол Палестини просить допомоги у Януковича

Конфлікт у секторі Газа: посол Палестини просить допомоги у Януковича

Палестина просить Президента України Віктора Януковича посприяти "у припиненні агресії Ізраїлю проти палестинських громадян в секторі Газа".

"Ми звертаємося до його ясновельможності, президента України Віктора Януковича з проханням швидко втрутитися і чинити тиск на Ізраїль для припинення цієї агресії і захисту наших громадян від ізраїльських військових нападів", - сказав сьогодні, 21 листопада, на прес-конференції надзвичайний і повноважний посол Палестини в Україні Мохаммед Аль-Асаад.

Дипломат заявив, що Палестина вимагає від світової спільноти організувати екстрене обговорення ситуації, що склалася, і вжиття заходів для припинення агресії Ізраїлю. "Ми вимагаємо, щоб усі країни почали приймати швидкі дії, втрутилися і чинили тиск на ізраїльську владу для припинення агресії негайно. А також, щоб вони підтримали палестинське звернення в Генеральну асамблею ООН з проханням про отримання Палестиною статусу держави спостерігача не члена організації", - наголосив він.

 "Уже восьмий день поспіль ізраїльська окупаційна влада продовжує вести агресивну й несправедливу війну проти нашого стійкого народу в секторі Газа, використовуючи при цьому передові наземні, повітряні та морські зброї руйнування і вбивства. Внаслідок цієї варварської агресії безперервно зростають втрати серед наших громадян, особливо серед дітей, жінок і людей похилого віку", - заявив палестинський посол.

Як зазначив Аль-Асаад, "зростає агресія ізраїльських поселенців проти палестинців на Західному березі річки Йордан аж до руйнування майна та його спалення".

Як повідомлялося, вчора, 20 листопада, Міністерство закордонних справ України заявило, що зацікавлене в тому, щоб конфлікт між Ізраїлем і Палестиною був якнайскоріше вирішений.

Раніше в представництві України при Палестинській Національній Адміністрації заявили, що сектор Газа покинули 70 українців. Дипломати також повідомили, що, крім десятирічного хлопчика, українці не постраждали. МЗС України заявило, що близько 300 українців висловили бажання залишити сектор Газа.

Кореспондент

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання