Колектив Свалявського технічного коледжу підтримав Володимира Гісема

Колектив Свалявського технічного коледжу підтримав Володимира Гісема

Дирекція, викладацький колектив та студенти Свалявського технічного коледжу Національного університету харчових технологій, якому недавно виповнилось 50 років і який є кузнею кадрів для харчової та переробної промисловості, звертаємося до Вас з проханням підтримати на виборах 25 жовтня нашого випускника і  земляка Володимира Васильовича Гісема, який у числі першого випуску технологів-виноробів (1968 р.) і все своє життя присвятив розвитку садівництва і виноградарства Нашого Краю.  

 Ми добре знаємо і з приємністю спостерігаємо за подальшою долею наших випускників. А за півстоліття коледж закінчило більше 40 тисяч! Пишаємося колишніми студентами, які є не тільки гордістю освітнього закладу, а й прославляють Наш Край, вносячи посильну лепту в розвиток освіти і промисловості. Серед них особливе місце займає генеральний директор корпорації „Закарпатсадвинпром”, директор Ужгородського коньячного заводу Володимир Гісем. 

У далекому 1964 році, успішно склавши вступні іспити, він став студентом першого набору тоді ще Свалявського політехнічного технікуму. Опановуючи спеціальність „Технологія виноробства”, своїм сумлінним ставленням до навчання, наполегливістю у набутті знань здобув повагу не тільки однокурсників, але й викладачів. Він завжди був готовий прийти на допомогу тим, хто її потребував, виявляючи при цьому доброзичливість, привітність і товариськість. Виділявся серед інших працьовитістю, потягом до знань. Навчаючись у технікумі, виявляв організаторські здібності, добросовісно виконував доручення класного керівника, брав активну участь в раціоналізаторській роботі, був незмінним учасником художньої самодіяльності. Завжди готовий прийти на допомогу товаришам у важку хвилину.

Ця доброзичливість передалась йому від батьків, знаних на Свалявщині і шанованих односельцями. А народився і виріс Володимир Васильович у Голубиному Свалявського району. Шанували в селі його батьків, шанують сьогодні і його, свідченням чого є довіра йому з боку односельців, яким постійно надає не тільки матеріальну допомогу, а підтримує морально. Багато робив і робить для розвитку інфрактури села.

Користується повагою Володимир Васильович і в мешканців Ужгородщини, які довіряли йому представляти їхні інтереси в обласній раді протягом кількох скликань. Нам приємно чути позитивні відгуки про добрі справи земляка. А це – і допомога підприємцям Закарпаття в розвитку і відродженні садівництва та виноградарства, які було знищено недалекоглядними керівниками тодішньої держави. Він, як патріот Нашого Краю, постійно тримає в полі зору проблему розвитку переробної та харчової галузей, що дає можливість забезпечити сільське населення роботою. Дбає Володимир Васильович і про інфраструктуру, розвиток малого та середнього бізнесу в селах Ужгородщини, відкриваючи переробні цехи харчових підприємств, вносить посильний вклад в оновлення населених пунктів, зміцнення навчально-матеріальної бази шкіл, дитячих освітніх закладів не тільки району, де мешкає, а й цілої області.

Впевнені, що виборці протягом десятиліть його депутатства в обласній раді твердо переконалися: Володимир Гісем – людина слова, діла і добрих справ.

Ми, його наставники, пишаємося, що зуміли підготувати висококваліфікованого спеціаліста, за що неодноразово отримували подяки від ректора Одеського технологічного інституту харчової промисловості ім. М. В. Ломоносова, в якому він здобував вищу освіту, за міцні ґрунтовні фахові  знання. Скрізь, де б він не працював, а це – винороб винрадгоспу ім. Шевченка в Королеві, головний інженер Плосківського заводу мінеральних вод на Свалявщині, директор Ужгородського коньячного заводу, Володимир Гісем проявляв притаманні йому людяність, доброзичливість, повагу до простих людей і колег по роботі.

Приємно, що, незважаючи на свою зайнятість, постійно знаходить час, аби зустрітися з викладачами та студентами коледжу. Цікавиться не тільки справами і проблемами закладу, але повсякчас надає матеріальну допомогу для покращення навчально-матеріальної бази. Завдяки йому створено комплексну навчально-виробничу лабораторію – цех з переробки винограду, який оснащений найсучаснішим обладнанням. Налагоджено співпрацю з навчальними закладами Словаччини та Угорщини. За його сприяння коледжу виділено земельну науково-дослідну ділянку в селищі Середнє, де студенти мають змогу вирощувати, збирати та переробляти виноград, готувати винні напої різного виду.

Саме завдяки Володимирові Гісему на Закарпатті збережено й примножено традиції виробництва коньяків. А торгова марка «Тиса» стала візитною карткою нашого краю.

Перелічити всі добрі справи, які робить Володимир Васильович, в короткому дописі неможливо. Але неодмінно слід відзначити, що він заснував фонд  допомоги  дітям-сиротам та дітям-інвалідам, які навчаються в коледжі - виплачує їм щомісячну матеріальну допомогу в розмірі державної стипендії.

 Своєю добросовісною працею кандидат у депутати заслужив повагу серед колег і однодумців, які довірили йому очолювати корпорацію „Закарпатсадвинпром”, він є віце-президентом корпорації „Укрвинпром”, заслуженим працівником галузі, відзначений низкою урядових нагород, але  найголовніша– це шана і повага жителів Нашого Краю.

А тому педагогічний колектив одного з найбільших навчальних закладів Закарпаття, знаного не тільки в Нашому Краї, а і за його межами, звертається до виборців  підтримати нашого випускника, високопорядну людину, турботливого сім’янина і виявити своє довір’я Володимиру Гісему, проголосувавши за його кандидатуру в депутати обласної ради.

Запевняємо вас, шановні жителі Закарпаття, що такі люди не підводять. А Володимиру Васильовичу вдячні за всі його добрі справи і зичимо міцного здоров’я, довголіття і надалі залишатися таким дієвим, успішним і доброзичливим.

А самого Володимира Васильовича запевняємо: жителі Закарпаття  вже мали можливість переконатися у Ваших добрих справах, починаннях, тому й підтримають Вас і цього разу. Успіхів Вам на виборах!

За дорученням колективу технічного коледжу НУХТ і з повагою до жителів Закарпаття

Василь ЙОВБАК - директор коледжу, кандидат технічних наук, відмінник освіти України, депутат Свалявської районної ради, голова ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. Закарпаття;

Василь СТЕГУРА -  директор коледжу (1996-2008 р.р.), заслужений працівник освіти України, почесний громадянин м. Сваляви.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання