Клієнти "Закарпатгаз Збуту" можуть самостійно роздрукувати заяву-приєднання

Можливість самостійно завантажити заяву-приєднання до умов договору на постачання природного газу з’явилась у клієнтів ТОВ «Закарпатгаз Збут».

Для цього достатньо зареєструватись в «Особистому кабінеті» на сайті 104.ua. До того ж, завдяки онлайн-сервісу відтепер можна переконатись в наявності пільги на оплату послуг з газопостачання включно з її розміром.

Закарпатці, які втратили, випадково зіпсували або одержали заяву-приєднання поштою у неналежному вигляді, можуть самостійно завантажити та роздрукувати її, скориставшись веб-сервісом «Особистий кабінет». В заяву вже внесені усі необхідні дані споживача, а тому клієнтам необхідно лише перевірити зазначену інформацію. У випадку згоди достатньо підписати заяву у відведених місцях та повернути до газопостачальної організації у найзручніший спосіб.

Для того, щоб скористатись цією послугою, споживачу необхідно увійти до «Особистого кабінету» та натиснути на кнопку завантаження заяви-приєднання, яка розташована праворуч у розділах кабінету «Мої дані» та «Книга споживача». Отже, завантажити та надрукувати документ можна самостійно: швидко та зручно.

Ознайомитись із зразком заповнення заяви-приєднання закарпатці можуть на сайті ТОВ «Закарпатгаз Збут» у розділі «Як укласти договір».

Така процедура значно спрощує укладання договору, не вимагає від споживачів додаткових документів, і дозволяє нашим клієнтам, не виходячи із дому, заповнити заяви. Необхідність відвідати офіс газової компанії виникає лише у випадку, якщо дані споживача, які вказано у заяві, не відповідають фактичним (наприклад, змінився власник, кількість проживаючих тощо). Тоді споживачу необхідно прийти до газопостачальної компанії із документами для їх виправлення, - сказала директор ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець.

Онлайн-сервіс «Особистий кабінет» постійно розвивається і накопичує все більше корисних функцій, використання яких дозволяє споживачам природного газу Закарпатської області контролювати стан особового рахунку та зручним чином контактувати з фахівцями, які нададуть відповіді на запитання, що виникають. Зокрема, з лютого поточного року, у акаунті користувача з’явилась можливість переглянути наявність пільги на оплату послуг з газопостачання включно з її розміром.

Також, станом на 10 лютого, для мешканців Закарпатської області став доступним для завантаження рахунок на оплату послуг з газопостачання за січень.

Скористатися web-сервісом з усіма доступними функціями, які щоразу вдосконалюються, можна після проходження простої процедури реєстрації на сайті 104.ua.

Отримати консультації з питань заповнення заяви-приєднання та процедури реєстрації в «кабінеті» можна звернувшись до оператора контакт-центру, щодня з 8:00 до 20:00 год., за номером: (0312) 42-47-04.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання