Кількість виявлених випадків крадіжок газу на Закарпатті зросла на 24%

Кількість виявлених випадків крадіжок газу на Закарпатті зросла на 24%

У 2018 році спеціалісти ПАТ «Закарпатгаз» виявили 844 випадки несанкціонованого відбору природного газу.Порівняно із 2017 роком ця цифра зросла на 24%.

За словами технічного директора ПАТ «Закарпатгаз» Олександра Голуба, крадіжки побутовими споживачами становлять 732 випадки, а підприємствами та організаціями різних форм власності — 112. Таким чином, за 2018 рік порушники спричинили збитки у розмірі майже 7 млн грн.

Найчастіші порушення — робота у втручання газових лічильників, зрив або пошкодження пломб на запірних пристроях, інвентарних заглушок,  несанкціоноване відновлення газоспоживання. Виявляючи такі факти, спеціалісти діють відповідно до інструкцій. Нерідко такі справи доводяться до суду.

«У випадку виявлення незаконних дій фахівці підприємства складають і передають на розгляд відповідної комісії акт. Згодом споживача запрошують на розгляд справи. Якщо він не виконує припис комісії, тоді справа потрапляє в суд. Особливо це стосується несанкціонованих газопроводів та врізок у існуючі газопроводи. Такі люди повинні усвідомлювати, що своїми діями не тільки приносять збитки підприємству, через що будуть покарані, а й наражають на смертельну небезпеку себе, родичів та сусідів», — пояснив технічний директор ПАТ “Закарпатгаз” Олександр Голуб.

У 2018 році газовиками було виявлено 82 несанкціоновані газопроводи, збитки від яких перевищили 2 млн грн. 

Прес-служба ПАТ «Закарпатгаз»

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання