Новини

Київстар запустив 4G в діапазоні 1800 МГц у містах Ужгород, Ізмаїл, Біла Церква

Тепер мобільний інтернет четвертого покоління доступний абонентам Київстар у 969 населених пунктах України.

16 липня 2018 р Київстар включив зв’язок 4-G в містах Ужгород, Ізмаїл, Біла Церква, а також  85 населених пунктах у Закарпатській, Одеській та Київській областях. Послугу запущено на частотах діапазону 1800 МГц, що дозволяє охопити максимально якісним покриттям одразу велику територію. Зокрема, в Закарпатській області 16 липня до 4G підключено 36 населених пунктів, в Ізмаїльському районі Одеської області – 11, а в Білоцерківському Київської області – 38. На сьогодні Київстар надає послуги високошвидкісного інтернету за технологією LTE у 969 населених пунктах, де проживають понад 8 млн осіб.

Доступ до послуг за новою технологією надається всім абонентам Київстар без додаткової плати, згідно їх діючих тарифних планів. Нагадаємо, що для використання 4G потрібно підготувати свій гаджет та SIM-карту. Абоненти Київстар можуть перевірити, чи підтримує їх смартфон і SIM-карта зв'язок четвертого покоління за допомогою USSD-кодів: *245*5# виклик – для перевірки смартфона; *245*4# виклик – для перевірки SIM-карт. Замінити USIM можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар. Так само компанія пропонує широкий вибір 4G-смартфонів і гаджетів за вигідною ціною в магазинах і на сайті https://shop.kyivstar.ua/ua/.

Київстар надає швидкісний мобільний інтернет з максимальною теоретичною швидкістю передачі даних в діапазонах 2600+1800МГц – до 700 Мбіт/с. Більше деталей про 4G за посиланням: http://kyivstar.ua/4g.

Нагадуємо 1 липня Київстар значно розширив покриття 4G в Києві. За два тижні територія мережі 4G охопила майже 1000 населених пунктів України. Найближчим часом компанія планує розширити покриття 4-G мережі на ряд міст у Київській, Вінницькій, Житомирській, Львівській та Хмельницькій областях.

Довідка:

Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 3G та 4G. Послугами оператора користується понад  26 млн абонентів.

АкціонериКиївстар – міжнародна группа VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ, Нью-Йорк та Euronext, Амстердам.

Київстар 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків на телеком ринку, а також одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.  За час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни понад 57 млрд грн податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 36 млрд грн.

За додатковою інформацією звертайтесь: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.