Новини

"Київстар" підключив Чоп до 3G інтернету

Послуги 3G Київстар стали доступні абонентам в найзахіднішому прикордонному місті України – Чоп, Закарпатської області. Разом із Чопом послуга 3G стала доступною і для жителів села Соломоново, Ужгородського району. Загалом вже 5 головних митних переходів до Європи в Закарпатської області охоплено межею 3G від Київстар.


«Місто Чоп та село Соломоново розташовані на стику кордонів Словаччини, Угорщини та України тому тут проходять автобусні, автомобільні та залізно дорожні шляхи в Європу, знаходяться контрольно пропускних пункти які щодня перетинають до 10000 осіб, підприємства пов'язані з транспортно-експедиційним обслуговуванням вантажів, вантажний митний термінал. Наявність швидкісного інтернету 3G від Київстар дозволить власникам смартфонів зручно та максимально швидко вирішувати всі питання пов’язані з роботою та відпочинком», - зазначає Віктор Парлаг, менеджер відділу регіонального маркетингу Київстар.

Щодня до послуг 3G Київстар приєднуються нові міста та селища. Мережа 3G Київстар охоплює територію, де мешкає 42% населення України. Так, нещодавно, послуги швидкісного мобільного інтернету нового покоління стали доступними абонентам Київстар ще у низці міст по всій Україні.

Одночасно з налаштуванням мереж нового покоління Київстар здійснює повну заміну обладнання на основі найновіших технологічних рішень. В сотнях населених пунктів наразі проводиться налаштування вже збудованих мереж 3G для комерційного запуску.

Користування зв’язком у мережі 3G сплачується згідно з поточними тарифними планами. Абоненти Київстар будь-яких тарифних планів можуть користуватися швидкісним мобільним інтернетом без жодних налаштувань і заміни SIM-карти. Тарифи на послуги інтернету 3G такі ж, як і на інтернет за технологією EDGE.

Щоб отримати більше переваг від сучасних інтернет-технологій, абоненти можуть обрати один із нових тарифних планів. У нових комерційних пропозиціях абонентам у рахунок щомісячної фіксованої плати надаються великі обсяги нетарифікованих хвилин дзвінків, мегабайтів інтернету, безлімітний доступ до соцмереж і месенджерів, музика та відео без плати за використаний трафік.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.