Новини

Київський університет права підготував нових фахівців для Закарпаття

54 випускники-правники Ужгородського інституту Київського університету права НАН України цього року отримали дипломи за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «спеціаліст».

Урочисту церемонію з нагоди вручення дипломів провів ректор Київського університету права, Заслужений юрист України, професор Бошицький Ю.Л.  Почесними гостями церемонії були перший заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Сербайло А.А., голова Закарпатського окружного адміністративного суду Шешеня О.М., директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації Кляп М.І.

Вітаючи випускників з завершенням навчання, ректор Ю.Бошицкий підкреслив, що наразі Україна переживає нелегкий час, а перед юристами постають складні завдання, ефективне вирішення яких надає можливість реалізувати не тільки суспільно корисні проекти та ініціативи, але й впливати на розвиток країни в цілому. «Процес переосмислення понять людських ресурсів, ступеня компетентності працівника, його готовності до праці в сучасних умовах накладає сьогодні підвищену відповідальність на Вас, шановні випускники!» – зауважив  ректор.

Перший заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Сербайло А.А привітав випускників з тим, що сьогодні вони отримали соціально впливову та престижну професію, та побажав їм наполегливості й натхнення при виконанні своїх обов’язків.  Голова Закарпатського окружного адміністративного суду Шешеня О.М. у своїй промові наголосив на зростаючій ролі українського правництва та звернувся до випускників із закликом не забувати про свою відповідальність при становленні України як правової держави та утвердження в ній дії верховенства права.

На адресу випускників також пролунали вітання від викладачів, які протягом шости років ділилися зі студентами своїми знаннями, досвідом та  вміннями. З нагоди завершення навчального року керівництвом університету традиційно були відзначені кращі викладачі – Олексик Х.М.,  Грін О.О., Волощук М.Г., Менджул М.В. Пащук Г.Я., яких було нагороджено листами подяки та подарунковим виданням «Україна: історія великого народу». Також нагороди спіткали й кращих випускників – Делятинчук Г., Гопак Н., Кабацій Н., яким були вручені почесні грамоти та ком пакт диски з класичною музикою.

 

Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.