Хустянин незаконно приватизував приміщення міського кафе

Апеляційний суд Закарпатської області погодився з доводами Хустської міжрайонної прокуратури та скасував рішення районного суду.

Згідно нього договір купівлі-продажу кафе у м. Хуст площею майже 800 кв м укладений у 2006 році між двома місцевими мешканцями визнано дійсним та відтак, узаконено право власності покупця на вказану нерухомість без сплати податків та зборів до державного бюджету за відчуження майна.

Як повідомив Хустський міжрайонний прокурор Сергій Зовдун, вивченням матеріалів цивільної справи встановлено, що рішення суду не відповідає вимогам цивільного та цивільно-процесуального законодавства та має місце факт ухилення від сплати необхідних податків та зборів до державного бюджету.

Відтак, прокуратурою в інтересах держави, в особі Хустської ОДПІ та УПФ в м.Хуст та Хустському районі внесено апеляційну скаргу на вищевказане рішення суду, яку суд підтримав та відмовив новому власнику будівлі у задоволенні позовної заяви про визнання договору купівлі-продажу дійсним, визнання права власності та його реєстрацію, - пише відділ організації прийому громадян, розгляду звернень, запитів та зв’язків з громадськістю прокуратури Закарпатської області.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання