Хустські школярі пішли до рятувальників

Хустські школярі пішли до рятувальників

11 грудня представники Хустського міськрайонного відділу ДСНС провели урок безпеки для місцевих дітлахів. Захід відбувся на території загальноосвітньої школи №2 м. Хуст. Заради бесіди з рятувальниками на подвір’ї навчального закладу зібралися 60 учнів 3-4-х класів. Усі вони прагнули подивитися на роботу пожежників і почути від них цікаву інформацію.

Учні з захопленням роздивлялися пожежний автомобіль 10-ї державної пожежно-рятувальної частини, який чи не щодня виїжджає на ліквідацію різноманітних загорань. Вогнеборці показали дітям обладнання машини й розповіли, за яких обставин застосовується той або інший інструмент. Звичайно ж, школярі не втрималися від того, аби приміряти на себе спорядження пожежника й у такому вигляді сфотографуватися на пам’ять.

За традицією, жоден подібний захід не обходиться без теоретичної частини. Не відходячи від пожежного автомобіля, рятувальники розповіли дітлахам про основні правила пожежної безпеки. Діти дізналися від вогнеборців, що у жодному разі не можна гратися з сірниками та іншими джерелами відкритого вогню. Також учням порадили ніколи не вмикати самостійно електричні й газові прилади, а за потреби попросити про це батьків. І нарешті, разом із бійцями ДСНС школярі вивчили номер, за яким необхідно дзвонити у випадку виникнення пожежі, – 101.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання