Хустщина - рекордсмен за кількістю фактів крадіжок електроенергії

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» інформує про виявлені факти крадіжок електроенергії

Починаючи з 28 серпня по 3 вересня 2017 року, працівниками Товариства виявлено 37 фактів крадіжок електричної енергії. Зокрема було складено 28 Актів про порушення Правил серед населення та 9 Актів – у юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення за останній тиждень було виявлено у Хустському районі (5 порушень). При цьому, найчастіше незаконно споживали електроенергію за допомогою пошкодження засобу обліку (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше) і пошкодження та зриву пломб на засобі обліку, а також зриву індикатора впливу змінного магнітного та електричного полів.

У юридичному секторі факти крадіжок було виявлено у 6-ти районах Закарпатської області, серед яких найбільше у Виноградівському, Мукачівському та Тячівському районах (по 2 порушення у кожному). Найчастішим порушенням є втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло) та самовільне підключення електроустановок до електромережі енергопостачальника

Також із 28 серпня по 3 вересня 2017 року Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 156,24 тис. грн, із яких:

-   у побуті – на суму 71,98 тис. грн;

-  у юридичному секторі – на суму 84,26 тис. грн.

Прес-служба ПрАТ «Закарпаттяобленерго»

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...