Хустщина перерахувала до бюджету 153 мільйони гривень ЄСВ

Сплата єдиного соціального внеску забезпечує соціальний та економічний захист людини при безробітті, тимчасовій втраті працездатності, нещасних випадках, професійних захворюваннях, старості.

Від ефективного функціонування системи соціального страхування залежить соціальна захищеність громадян, гарантована Конституцією України. 

Незважаючи на складну суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію в країні динаміка надходжень до бюджету Хустщини залишається стабільною. За січень-жовтень 2015 року платники регіону сплатили 153,4 млн грн єдиного соціального внеску, що на 15,4 млн грн більше за відповідний період минулого року. У жовтні платники м. Хуст та Хустського району направили до державної скарбниці 18,6 млн грн внеску.
Хустська ОДПІ нагадує, що фізичні особи-підприємці та юридичні особи, які мають найманих працівників, зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований на календарний місяць, не пізніше 20 числа місяця, наступного за звітнім.

У разі несвоєчасної або неповної сплати єдиного соціального внеску до платника застосовуються фінансові санкції, а посадові особи, винні в порушенні законодавства про збір та ведення обліку єдиного соціального внеску, несуть адміністративну відповідальність, за матеріалами Хустської ОДПІ. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання