Хімчистка килимів у Києві – швидко, якісно, надійно

 Хімчистка килимів у Києві – швидко, якісно, надійно

В кожному домі є килими. Через певний час, незалежно від того як часто і ретельно ви б не робили прибирання, килим забруднюється. Різного роду забрудники, особливо пил, що осідає на килимі чинять шкоду вашому здоров’ю. Слід пам’ятати, що хімчистку килимів потрібно проводити не менше одного разу на рік. Крім того, випадково пролита філіжанка кави залишить помітний слід на вашому килимі. Самотужки прибрати пляму доволі тяжко, а часом і зовсім неможливо. Потрібно мати певні знання, для того щоб якісно видалити бруд з поверхні килима, не пошкодивши її.

В такому разі, вам стануть в нагоді послуги висококваліфікованих спеціалістів компанії «Проф-сервіс». У своєму робочому арсеналі команда професіоналів має спеціальне високотехнологічне обладнання, а також різноманітні засоби для видалення найстійкіших плям. Всі мийні засоби, що ми застосовуємо у своїй роботі, нешкідливі, не викликають алергій та не мають специфічних їдких запахів. Крім того, наша компанія швидко та якісно виконує покладену на себе роботу. В залежності від типу забруднення, ми проводимо суху та вологу хімчистку килимів, що відрізняються технікою та складністю виконуваних робіт. Наша компанія зробить все необхідне для того, щоб ваш килим сяяв чистотою та свіжістю.

Скажіть «Ні!» брудній поверхні вашого килима

У вас немає вільного часу для транспортування килима до нашої компанії для здійснення хімчистки? Не хвилюйтесь, відтепер немає потреби витрачати додатковий час на доставку, тому що ми виконуємо чистку килимів у вашому домі чи квартирі. Це дуже зручно, ви зможете спостерігати за роботою наших спеціалістів, що за короткий період часу виконають всі необхідні роботи. Крім того, дана послуга значно дешевша у порівнянні з хімчисткою безпосередньо в нашому офісі. Варто зазначити, ми виконуємо чистку абсолютно будь-яких видів килимових покриттів.

Також ви можете замовити послугу прання килима в «Проф-сервіс». Це дуже поширена послуга, що користується великою популярністю серед жителів України. Таким чином, з поверхні килима видаляться всі можливі забруднення, весь бруд буде повністю змитий. Ми гарантуємо що в процесі прання поверхня вашого виробу не буде пошкоджена. Висока якість виконаних робіт, безпека прання, використання лише натуральних мийний засобів – головні характеристики нашої бездоганної професійної роботи.

Подаруйте своєму килиму нове життя – зверніться за допомогою в компанію «Проф-сервіс», на вас чекають низькі ціни, вигідні акції та знижки. Для наших постійних клієнтів у нас передбачена спеціальна програма лояльності, та постійні знижки. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...