ХАМАС проводить ракетні випробування в Газі - джерело

Терористична організація Бригади Ізаддіна аль-Касама, яка є бойовим крилом ХАМАС, провела ракетні випробування в секторі Газа.

Як повідомляє видання Ісраль а-Йом, в ході випробування на місці колишніх поселень Гуш-Катіф, терористи випустили ракети у бік моря.

Зазначається, що палестинці використовували ракети, створені за допомогою іранських технологій. Радіус дії ракет становить кілька десятків кілометрів. Додаткова інформація не публікується.

Додамо, що в ході антитерористичної операції Хмарний стовп палестинські терористи випустили декілька ракет у бік Єрусалиму. ХАМАС стверджував, що обстріляв ізраїльську столицю ракетами власного виробництва М-75

Нагадаємо, напередодні ізраїльські військові застрелили одного палестинця і серйозно поранили іншого поблизу роздільчого загородження на півночі сектора Газа. У повідомленні прес-служби Армії оборони Ізраїлю зазначається, що група палестинців проникла на територію, доступ до якої заборонений, і коли араби почали намагатися пошкодити паркан безпеки, по них був відкритий вогонь на поразку.
Кореспондент
Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання