Керівництво УжНУ здивоване тим, що міськрада передала у власність будівлю на Капітульній

Ректорат Ужгородського національного університету оприлюднив офіційне звернення, у якому висловив здивування рішенням Ужгородської міської ради від 30 травня щодо передачі у власність будівлі за адресою м. Ужгород, вул. Капітульна, 18, в якій розташовано видавництво «Говерла» та лекційні аудиторії юридичного факультету.

У заяві, що опублікована на офіційному сайті УжНУ, йдеться: «Це приміщення використовується університетом  понад півстоліття і впродовж цього періоду жодна влада міста – ані у соціалістичний період, ані впродовж каденцій різних за політичною конфігурацією рад у період незалежності України –  не  наважувалася відбирати майно у своєї найбільш потужної установи. На жаль, цей випадок не є першим прецедентом в «університетській» політиці діючого керівництва міста:  минулого року Ужгородська міськрада намагалася вилучити з оперативного управління університету будівлі на вулиці М. Заньковецької, 89. Тоді Вчена рада УжНУ запропонувала міській раді переглянути та скасувати це рішення, а також надалі проводити консультації з університетом щодо будь яких рішень, які стосуються його нерухомого майна».

Також наголошується: «Наша вимога дуже проста – усі рішення щодо майна університету, яке розташоване на території міста, повинні прийматися після юридичних та організаційних консультацій з його керівництвом, відкрито, прозоро і на засадах доброчесності. Ці принципи вже були донесені міській владі і вони залишаться незмінними за будь-яких політичних обставин. В іншому випадку будь-які заяви влади Ужгорода про співробітництво з університетом є лише голослівними деклараціями, які не потрібні ні УжНУ, ні всій громаді міста».

Зображення користувача Василько.

На вул.Заньковецької,89 знаходиться друга половина,побудованого чехословаками в кінці 80-х років минулого століття,дитсадка з дуже милозвучною назвою "Ластовічка, призначеного для відпочинку і виховання діточок від ясельнного і до дошкільного віку мешканців Нового району нашого міста.Та не так сталося як мріялося,бо ненажерлива зграя гопників-паскуд очолювана великим Фізиком всіх часів і народів Ващуком,під шумок виборів в парламент 1994р.на правах оренди розмістили в другій половині дитячого закладу і другому поверху будинку №87(зелений корпус)на цій же вулиці виборчу дільницю і штаб партії СДПУ.Вибори скінчились,обидва жида Медведчук і Суркіс,дякуючи старанням Ферка-Фізика і його зграї чиновників міськради,успішно стали депутатами ВР(слугами,що народ оббирають),а згадані приміщення якимось дивним чином опинилися у власності чи підпорядкуванні сволот,що прикриваються ректоратом УЖНУ(головні діючі особи цієї майнової афери- проректори Сливка і Рогач з вижившим з розуму маразматиком Угрином).Ми громада і мешканці Нового району востаннє попереджаємо міськраду і облраду про негайне виконання останніх рішень обох цих інстанцій про передачу згаданої частини дитсадка в підпорядкування громади міста.

Зображення користувача Читач.

Андріїва за його протиправні і корупційні дії треба на шибеницю, а не кандидатом у народні депутати України. Цей негідник та мерзотник тільки паклюжить Закони України та знущається з народу. На смітник історії цю паскуду! Ужгородці! Схаменіться! Жодного голосу не віддайте за Опозиційний блок, у прохідному списку якого є прізвище Богдана Андріїва!

Зображення користувача Василько.

на шибеницю треба тебе дураку

Зображення користувача Василько.

на шибеницю треба тебе дураку

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання