Керівництво поліції Закарпаття ініціювало перевірку імовірного факту підкупу виборців

Керівництво поліції Закарпаття ініціювало перевірку імовірного факту підкупу виборців

Під час моніторингу мережі Інтернет правоохоронці Ужгородського району виявили відео, в якому йдеться про імовірний підкуп виборців перед проведенням виборів до однієї з ОТГ Ужгородського району. Щодо цього факту триває збір та перевірка інформації. Водночас поліція звертається до громадян, які отримували подібну пропозицію, негайно повідомляти про це до найближчого відділку поліції або на лінію «102»

Вчора, 19 грудня, на одній із сторінок соцмережі «Facebook» працівники поліції виявили інформацію стосовно кандидата на посаду голови однієї з ОТГ Ужгородського району.

У дописі йдеться про імовірний підкуп виборців під виглядом надання матеріальної допомоги у розмірі 1000 гривень.

Керівник поліції Закарпатської області надав розпорядження терміново розпочати перевірку вказаної інформації. На даний час працівники поліції опитують можливих свідків події, триває збір інформації та встановлення всіх обставин справи.

Водночас працівники поліції звертаються до краян та авторів дописів із проханням одразу повідомляти про подібні випадки на лінію «102» або до найближчого відділку поліції.

Така співпраця допоможе забезпечити проведення виборів у правовому полі, а працівникам поліції оперативно і вчасно реагувати на всі порушення виборчого законодавства, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання