Карпати стабільно перемагають на Чемпіонаті України з гандболу

Вчора в Броварах, розпочався І тур жіночої Суперліги, де ужгородські "Карпати" в першому матчі без проблем здолали місцеву команду ГК "Бровари" 36:9.

Перша половина гри пройшла під диктовку ужгородської команди, де стрімкі контратаки вдало реалізовували Лєбєдєва та Мигович, а Воронова та Компанієць дальніми кидками розбили захист броварчанок. Незмогла броварська команда навіть реалізувати семиметрові штрафні кидки, з першим кидком справилась Гайович, а з двома іншими Яблонська. За перший тайм ужгородська пропустила тільки одим м'яч, 19:1.

В другій половині гри "карпатівки" тільки добивали своїх суперниць. Кот, Кильч та Цубина своїми голами частенько відзначались у воротах клубу з Броварів, чим тільки збільшували перевагу в рахунку. Броварчанки зуміли забити ше 8 м'ячів у ворота "ужгородок", проте це не вплинуло на загальний результат матчу. Завершився матч 36:9, на користь чинних чемпонів України.

Карпати: Гайович, Яблонська; Кот 9/2, Воронова 6, Мигович 4, Компанієць 4, Кильч 3, Цубина 3, Лезінська 2, Лєбєдєва 3, Лазарєва 2, Уманець, Цибуленко.

Другий ігровий день жіночої Суперліги розпочався з матчу тернопільського "Економ-Університету" проти місцевої ГК "Бровари".

В наступному матчі на майданчику зустрілись київська "ДЮСШ 21-ЦСКА" та ужгородські "Карпати".

Фаворити матчу, ужгородські " Карпати", одразу повели в рахунку, на вістрі атаки найчастіше відзначались Мигович та Лєбєдєва, а з комбінаційних дії вдало реалізовували свої моменти Лезінська, Компінєць та Кот. Завдяки активним діям оборони та голкіперів ужгородської команди, столичні дівчата змогли забити тільки 7 голів. Завершився перший тайм з рахунком 24:7.

В другій половині гри "карпатівки" продовжували домінувати на майданчику, а завдяки швидким контратакам впевнено збільшували перевагу в рахунку, хоча й хибили із "семиметрової" відмітки. В другому таймі найвлучнішими були Цубина, Кильч та Цибуленко, а завершилась гра переконливою перемогою ужгородських "Карпат" 43:18.

"ДЮСШ 21-ЦСКА" - Карпати" 43:18 (24:7)

Карпати: Гайович, Яблонська; Цубина 7, Кот 6/4, Компанієць 5, Кильч 5, Мигович 5, Лєбєдєва 4/1, Лезінська 4, Цибуленко 3/1, Воронова 2, Лазарєва 2, Уманець.