Кандидатів у мери Ужгорода запрошують на теледебати

4 листопада в Ужгородському прес-клубі презентували проект теледебатів між кандидатами на посаду міського голови Богданом Андріївим та Сергієм Ратушняком. Саме ці кандидати вийшли у другий тур виборів, які відбудуться в Ужгороді 15 листопада.


За кілька днів до виборів кандидати зійдуться на дебатах на телеканалі «Тиса-1».

Дмитро Тужанський, керівник Закарпатського обласного відділення КВУ, висловив сподівання на те, що дебати пройдуть змістовно і на них можна буде почути не звинувачення, а радше конструктивну розмову на тему стратегічного розвитку Ужгорода.
Сам же Кву підтримав проведення дебатів в Ужгороді, оскільки розглядає місто як одну з потенційних проблемних точок у другому турі виборів.

Володимир Феськов, координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Закарпатській області, зауважив, що у політиків буде можливість зійти з білбордів та поспілкуватися зі своїми виборцями наживо.

“Мені здається, що саме дебати, які є однією з найпопулярніших форм спілкування виборців з політиками закордоном, можуть дати можливість виборцю побачити, за кого варто віддавати свій голос”, - розповів. В.Феськов.

Він вважає, що погодитися на них може тільки сильний кандидат.

Олександр Мерявчик, ведучий програми «Про головне» ЗОДТРК «Тиса-1», представив формат проекту. Він передбачає загальний хронометраж у півтори години. Протягом цього часу кожен з кандидатів отримає по 30 хвилин, які розділяться на окремі блоки.

6 хв. - вступне слово, самопрезентація.
16 хв. - стратегія розвитку Ужгорода.
12 хв. - проблематика міста Ужгород.
Під час цих блоків кандидати по черзі даватимуть відповіді на запитання, поставлені експертами, а також матимуть можливість наводити контраргументи.
20хв. - питання кандидатів одне до одного.
6 хв. - останній аргумент.

Як передбачає законодавство, наразі офіційні штаби кандидатів мають дати згоду на свою участь у дебатах. Вони повинні будуть оплатити по півгодини ефіру, що коштуватиме по 30160 гривень кожному. Ще 30 хвилин ефіру візьме на себе сам телеканал.

Останній термін згоди та оплати - 11 листопада. 

У разі неявки одного з кандидатів передача все-одно відбудеться, хоча без четвертого блоку. 

Дебати розпочнуться 12 листопада о 19:25 на телеканалі “Тиса-1”. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання