Кандидати у нардепи в Ужгороді влаштовують караоке

Кандидати у нардепи в Ужгороді влаштовують караоке

В Ужгороді триває передвиборча кампанія. Дехто з  кандидатів вдається до незвичних способів агітації, залучаючи виборців не програмами своєї роботи у ВР, не обговоренням перших законопроектів, які подасть на розгляд Верховної Ради, не обіцянками вирішувати всі насущні проблеми простого люду, а… співом.

Відома своїм нестандартним підходом до проведення передвиборчої агітації  кандидатка у нардепи по 68-му виборчому округу (Ужгород , Ужгородський район,  Чоп) Ніколетта Сабов сьогодні в центрі Ужгорода влаштувала караоке.

На площі Театральній, де зараз розташована її агітпалатка, оформлена у стилі весільної арки, перехожих запрошують співати пісень. А тим часом відомі хіти виконують організатори караоке, які, закликаючи ужгородців голосувати за претендентку на депутатське крісло, забули  її прізвище.

Містяни поки не надто активно долучаються до «політичних співів», однак, агітаційна палатка, з якої звучать пісні, на фоні інших таки більше привертає увагу.  Вже встигли прозвучати пісні з репертуару Алли Пугачової, гурту Би-2 та Злати Огневич. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...