Новини

Кандидати у мери Ужгорода обіцяють виборцям практично нереальні речі, – Іштван Цап

Основна частина кандидатів уникає спілкування між собою та обіцяє виборцям такі речі, які практично нереально втілити в теперішніх умовах. Таку думку сьогодні, 21 жовтня, під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі, висловив кандидат на посаду міського голови Іштван Цап.


 

Іштван Цап

 

«Це – зашкалюючий популізм. Ті обіцянки, з якими кандидати йдуть на вибори – все зробити, відремонтувати, збудувати у найкоротші терміни – все це тягне на 15 бюджетів міста і на років 10-15 для реалізації. Це відверта маніпуляція думкою виборців, коли основні кандидати один перед одним обіцяють побудувати певну кількість шкіл, заміну водомереж, заміну всього складу міського транспорту, безкоштовний проїзд у міському транспорті – це все нереально», – зазначив Іштван Цап.

«Коли кандидати приходять до виборців з такими рожевими обіцянками, зрозуміло, що вони подобаються виборцям. Але це – відверта маніпуляція. Основні кандидати заховалися за своїми сторінками і за відеороликами. Немає жодної якісної дискусії. Нема прямих дебатів, де б ті обіцянки вони мали би і могли б обґрунтувати», – додав він.  

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.