Кандидат у мери Ужгорода роздавав грошові призи

Кандидат на посаду міського голови Ужгорода від партії «Патріот» Михайло Чурило був помічений у врученні грошових нагород переможцям конкурсу «Запуск найдовшого змія».

Захід масового дозвілля пройшов у неділю, 11 жовтня, на центральній площі Ужгорода. Ведучі зі сцени публічно наголосили, що захід відбувається за підтримки кандидата на посаду міського голови Ужгорода Михайла Чурила. Було також наголошено і про партію «Патріот», яка зареєструвала список кандидатів до Ужгородської міської ради. На заході зафіксовано і символіку, схожу на символіку цієї політичної сили, - пише ГМ ОПОРА. 

13.10 patriot 1

Оскільки присутніх було повідомлено про Михайла Чурила саме як про кандидата, згадано про партію «Патріот», такий захід є підстави вважати агітаційним.

13.10 patriot 2

За підсумками конкурсу «повітряних зміїв», що пройшов у рамках заходу, Михайло Чурило вручив трьом переможцям грошові винагороди.

У таких діях можуть вбачатися ознаки порушення норм законодавства, яке забороняє проводити агітацію виборців, яка супроводжується наданням матеріальної допомоги.

ОПОРА нагадує: згідно з частиною 4 статті 60 Закону України «Про місцеві вибори»,  забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання