Кафедра соціології та соціальної роботи УжНУ відзначає своє 20-річчя

Кафедра соціології та соціальної роботи УжНУ відзначає своє 20-річчя

Сьогодні, 16 вересня, у ректораті УжНУ відбулася урочиста конференція з нагоди відзначення 20-річного ювілею кафедри соціології та соціальної роботи факультету суспільних наук Ужгородського національного університету. Привітати працівників та студентів кафедри приїхали гості та друзі кафедри не тільки з України, а й з-за кордону – зі США, Угорщини, Чехії, Румунії.

Відкрив конференцію доктор філософських наук, професор Федір Шандор, який зараз очолює кафедру соціології та соціальної роботи. Він коротко розповів про історію заснування кафедри та привітав усіх присутніх зі святом.

Проректор з науково-педагогічної роботи, професор, доктор політичних наук Мирослава Лендьєл, звертаючись до присутніх, зазначила: «Кафедра має багато випускників, які працюють у її лавах, у органах місцевого самоврядування, в інших поважних структурах,  і прославляють наш  університет. 20 років – це період, коли вже є багато друзів – і нових, і старих. Бажаю, щоб кафедра далі розвивалася так активно і щоб такі конференції приносили нові проекти, нові наукові ідеї, нові рішення.  Успіх кафедри – це успіх факультету суспільних наук, всього університету і всієї громади соціологів».

«Ця кафедра одна із найпотужніших в університеті. Представництво делегацій на сьогоднішньому заході – це визнання роботи кафедри на рівні університету, на рівні України  і на рівні міжнародного співробітництва», - сказав декан факультету суспільних наук  кандидат політичних наук, доцент Юрій Остапець.

Начальник Служби у справах дітей у Закарпатській області Світлана Якімеліна подякувала викладачам кафедри за студентів: «Надзвичайно сильна, дружня, згуртована команда. Ми будемо всіляко підтримувати і працювати зі студентами, оскільки це дуже важливо підготувати людей, які убудуть працювати з дітьми».

Викладач кафедри соціології та соціальної роботи, кандидат фізико-математичних наук, доцент,  відомий закарпатський волонтер та керівник проекту «TOUCH» Зіта Баторі-Таці подякувала закордонним партнерам, які вже багато років підтримують кафедру та спільно із закарпатцями запроваджують дуже потрібні Україні соціальні проекти: «Ми маємо нині присутніх тут колег із Дебреценського університету, Сігетського університету,з Чехії, з міста-побратима Ужгорода Корваліса зі США і ми дуже раді, що у нас є такі партнери і друзі», – зазначила Зіта Баторі-Таці. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання