Новини

Каблучки у вигляді корони - символи аристократичності та стилю

Сучасні каблучки здатні приємно здивувати різноманітністю форм та дизайну. Одним подобається класика, інші віддають перевагу оригінальним прикрасам, здатним виділити власника з натовпу.

Каблучки у вигляді корони стали популярними нещодавно, але вже встигли обзавестися численними шанувальниками. У ювелірному будинку Золотий Вік їх активно купують як для себе, так і в якості подарунка. А ще їх нерідко замовляють як обручки. Такі обручки символізують владу і шляхетність, дають можливість відчути себе аристократами.

Популярні різновиди каблучок-корон

Корона як символ влади та один з атрибутів імператора існує вже багато століть. Її дизайн відрізняється в різних країнах і залежить від багатьох факторів. Для виготовлення каблучок-корон ювеліри використовують лише деякі різновиди аксесуарів, які будуть гармонійно виглядати як прикраса на пальці. Основні з них:

  • тіари і діадеми - мають складну форму, з завитками і декоративними вставками;
  • графські корони (віконтів, баронів, маркізів) мають невеликі кульки на пелюстках;
  • фантазійні - незвичайні і ефектні, нерідко доповнюються додатковими елементами.

Крім того, каблучки у вигляді корони можна класифікувати за наявністю або відсутністю дорогоцінного каміння. Останні дешевше коштують і є більш універсальними. А перші стануть ідеальним доповненням до королівської розкішної сукні.

Чи підходять каблучки-корони на роль обручки?

Класична обручка - це вузький або широкий ободок із золота або срібла. Таким воно залишається вже багато століть. Але останнім часом молоді пари починають все частіше експериментувати, відмовляючись від застарілих, на їхню думку, традицій. Каблучка у вигляді корони на безіменному пальці правої руки все ще дивує, але трапляється не так рідко, як можна подумати. Великі ювелірні будинки змагаються між собою, випускаючи подібні прикраси з різними поліпшеннями дизайну - оригінальною формою, великими вставками з натурального каміння і т.д. Можете перейти на сайт магазину Золотий Вік, щоб побачити, якими ефектними бувають такі обручки.

Носити корону на пальці можна по-різному. Одні вважають за краще пелюстками до себе, інші — від себе. Деякі надягають дві каблучки-корони відразу. Таке рішення ідеально підійде для урочистого заходу. А у повсякденному житті прикраси можна і поділити. Ніхто не забороняє носити обручки так, як вам хочеться.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.