Новини

Європа проти ACTA. Суд перевірить чи не порушує ця уогода права людини

передати Міжнародну угоду із боротьби з контрафактною продукцією (Anti-CounterfeitingTradeAgreement, ACTA) на юридичну експертизу до Європейського суду вирішила Єврокомісія у зв'язку з масовими протестами громадськості.


Про це заявив у середу в Брюсселі комісар ЄС з торгівлі Карел де Гюхт, передає Deutsche Welle.
За його словами, Європейський суд перевірить ACTA на відповідність європейським законам про свободу слова та інформації, а також про захист приватних даних та інтелектуальної власності.
За словами де Гюхта, цим кроком Єврокомісія реагує на шквал міжнародної критики.
"Дебати мають ґрунтуватися на фактах, а не на помилкових відомостях або чутках", - підкреслив єврокомісар.
Як відомо, угода ACTA, розроблена багато в чому за ініціативою США і Японії, покликана захистити права інтелектуальної власності у всьому світі.
Однак критики вбачають у ній спробу обмежити свободу в інтернеті.
У зв'язку з безперервними масовими протестами в цілій низці країн, Польща і Чехія відмовилися від ратифікації цього документа, а Німеччина вирішила навіть не підписувати ACTA до врегулювання всіх відкритих питань.
Тим часом міністр юстиції ФРН Забіне Лойтхойссер-Шнарренбергер назвала мудрим рішення Єврокомісії передати угоду ACTA на юридичну експертизу до Європейського суду.

Економічна правда

Гість

ACTA у нас еще не введена,надеюсь и не будет,а EX.UA закрыли и до сих пор много файлов недоступно,более 50% недоступно.

чт, 23/02/2012 - 09:04
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
Автор: Igor
Новини інших ЗМІ