ЄС не боїться напливу мігрантів-українців, – Клімкін

Європейський Союз не має жодних побоювань щодо міграційного потоку українців у випадку запровадження безвізового режиму з Україною. Про це міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив під час прес-брифінгу за результатами 13-го засідання Національної ради реформ, що відбувс в Укрінформі.

"У Європейському Союзі немає побоювань щодо міграційного потоку з України", - сказав міністр.

Так, Клімкін навів приклад: на старті запровадження Угоди про малий прикордонний рух України з Польщею, Словаччиною та Угорщиною звучали деякі побоювання, що українці не будуть дотримуватися відповідної 30-кілометрової зони. Однак, за весь період імплементації цих угод було зафіксовано лише поодинокі випадки їх порушення.

"Тому у Брюсселі ніхто не вважає, що з моменту запровадження безвізового режиму Європейському Союзу загрожує міграційний потік з України. Але є інший аспект, що на фоні міграційних потоків, які має Європа, нам потрібно продемонструвати повне виконання критеріїв, оскільки це означає не ряд технічних формальностей, а довіру до того, яким чином ми зробили реформи", - наголосив міністр.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...