Із зони АТО повернулося 14 військових служби правопорядку

Із зони АТО повернулося 14 військових служби правопорядку

Сьогодні, 22 серпня, в Ужгородському зональному відділу Військової служби правопорядку Збройних Сил України відбулися урочистості з нагоди зустрічі – повернення особового складу із зони проведення АТО. Цього разу втомленими, але щасливими  на рідну землю повернулося 14 воїнів.

Розпочалось дійство з виконання Державного Гімну України та вшанування хвилиною мовчання загиблих воїнів на війні, серед яких і  військовослужбовці служби правопорядку краю - підполковник  Михайло Кондратьєв, солдати  Максим Алдошин та  Сергій Лихачов. Сергій загинув нещодавно - 21 липня 2017 року…

Про це йшлося у промові заступника начальника штабу  - начальника відділення  персоналу Ужгородського зональному відділу Військової служби правопорядку Збройних Сил України, старшого лейтенанта  Івана Рижкевича, який дякував за гідне виконання військового  обов’язку  на території Донецької і Луганської областей.

– Особовий склад уже вкотре відзначився за зразкове виконання своїх обов’язків командирами та начальниками вищих штабів, начальниками гарнізонів, керівниками органів влади в Закарпатській області і це робить нас ще сильнішими, - наголосив  він та привітав усіх  з  26- річницею незалежності України.

Із словами сердечної подяки до військовослужбовців звернулося керівництво обласної, Ужгородської районної та міської  влади, Ужгородського гарнізону, які відтак вшанували багатьох воїнів відзнаками, подяками та дарунками. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання