Новини

Iталiйська автоматика для вiдкатних ворiт в Луцьку: фахiвцi brama-market.lviv.ua розповiдають про переваги приводiв CAME

Автоматика для відкатних воріт CAME є найкращою з європейських систем управління, доступних на українському ринку. Кожен прилад проходить жорстку перевірку на якість та функціональність, перш ніж відправитись до замовника. Спеціалісти «БРАМА МАРКЕТ» рекомендують італійські приводи, оскільки особисто побували на заводі виробника. Сьогодні вони розповідають про переваги європейських механізмів для консольних конструкцій.

Автоматика для воріт: для чого вона потрібна?

Відкатні брами використовуються для облаштування заїзду як на приватні заміські, так і на промислові території. Якщо в першому варіанті стулка може бути невеликою за вагою та нею легко управляти самостійно, то в другому – це не завжди зручно. До того ж, консольний механізм при такому способі використання піддається ривкам, які негативно впливають на його функціонування.

З цих причин рекомендується купити автоматику для воріт відповідної потужності. Вона забезпечує плавне пересування стулки та злагоджену роботу роликової системи, а також комфортне дистанційне керування. Тобто, правильно підібраний прилад позитивно впливає як на експлуатацію брами, так і на термін її служби.

Чому слід встановити електропривід CAME?

Відвідавши завод виробника, фахівці «БРАМА МАРКЕТ» особисто переконались у надійності італійської продукції. Корпус кожного приладу виконаний з міцного матеріалу, який надійно захищає двигун та редуктор від кліматичних умов.

Автоматичні ворота доповнюються панеллю контролю, за допомогою якої власник з легкістю може оптимізувати роботу виїзної системи. Крім цього, електропривід надає змогу отримати безліч корисних функцій:

  • Часткове відкриття проїзду;
  • Напівавтоматичний режим – зупинка стулки в необхідній точці;
  • Амперометричне розпізнання перешкоди;
  • Керування на відстані за допомогою пульта.

Неможливо не відзначити, що неймовірна електроніка схована у сучасному коробі з привабливим дизайном. Тобто, прилад не тільки виконує головну функцію, спрощуючи експлуатацію конструкції, але й стає її прикрасою.

Механізм для воріт з Італії – додаткове оснащення

Одним з критеріїв при виборі електроприводу для брам є рівень безпеки та захисту території. Автоматика до воріт на роликах італійського виробництва дозволяє обладнувати конструкцію фотоелементами та лампою оповіщення для уникнення зіткнення автомобіля з полотном.

За бажанням замовника прилад комплектується додатковими акумуляторами та платами керування на випадок відсутності електроспоживання. Також підключається цифрова клавіатура, яка може бути бездротового типу.

В’їзні ворота на пульті – це дуже комфортно, але ще зручніше керувати конструкцією за допомогою смартфону. Європейський виробник розробив спеціальний сервіс CONNECT, для активування якого потрібно лише завантажити на ґаджет додаток Came Automation.

Можна зробити висновок, що дана продукція є найкращим рішенням для оптимізації заїзду на приватну ділянку та її захисту.

Як замовити автоматику для відкатних воріт CAME в Луцьку?

Ми співпрацюємо з італійською компанією, щоб на українському ринку була доступна якісна продукція європейського виробника. Широкий асортимент дозволяє обрати модель електропривода з оптимальною потужністю. На сайті brama-market.lviv.ua надані популярні зразки, які доступні для всіх наших клієнтів.

Телефонуйте за номером +38 (067) 112-18-69 або +38 (050) 356-21-14, щоб оформити замовлення на доставку надійного механізму для консольних систем. Менеджери у виставковому салоні «БРАМА МАРКЕТ Луцьк» нададуть професійну консультацію щодо продукції та допоможуть з вибором моделі.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.