Новини

Історія 35-літнього Артура Молнара з Хуста, який загинув за Україну

Героя вдома так і не дочекалися рідні

Сержант Артур Молнар, позивний «Арчі», загинув 6 березня 2023 року під час виконання бойового завдання біля села Оріхово-Василівка на Донеччині. Життя воїна обірвав ворожий мінометний обстріл. Захиснику було 35 років. Про це пише видання “Тячів news”. 


Артур народився та проживав в Хусті. Навчався в місцевій загальноосвітній школі №5. Згодом здобув спеціальність лісове господарство у Закарпатському лісотехнічному фаховому коледжі. У період з 2006 по 2007 проходив військову строкову службу в лавах Збройних Сил України де здобув військову спеціальність артилерії. Одружився. Працював у приватному підприємстві на Тячівщині.

Під час повномасштабного вторгнення не вагаючись пішов до Хустського РТЦК та СП де став до лав захисників у 72 окремий батальйон 101 ОБрТрО на посаду командира відділення. 

Героїчно загинув 6 березня під час виконання бойового завдання в ході якого рятував життя пораненого побратима де і потрапив під ворожий обстріл. 

Поховали Артура в Хусті на алеї воїнів, які віддали своє життя за Україну. Вдома на захисника чекали мама, сестра, дружина та двоє доньок. 

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.