Іспити з ПДР відтепер складатимуть по-новому

Головний сервісний центр МВС презентував нові екзаменаційні питання зі знань Правил дорожнього рух за якими з 1 липня складають іспити для отримання посвідчення водія.

Оновлення теоретичної частини іспиту є одним з надважливих кроків впровадження нових стандартів складання іспитів для отримання посвідчень водія. Тепер людина не буде стикатися з такими проблемами як: невідповідність питання категорії, низька якість зображення на ілюстративних матеріалах до питання, не буде робити помилки у випадках наявності двох правильних відповідей, складних або заплутаних формулюваннях.

Працівники патрульної поліції м.Ужгорода та Мукачева щоквартально складають іспити в територіальних сервісних центрах МВС – для підвищення квалівікації. Вони вже неодноразово складали тести і можуть дати свою об’єктивну думку щодо змін. З 25 осіб  18  склали іспит без жодної помилки.  Представники  поліції  кажуть, що раніше скласти іспит було важче, адже неодноразово траплялись подібні відповіді до одного і тогож запитання .

Після завершення навчання у навчальному закладі з підготовки та перепідготовки водіїв можна  сміливо йти складати іспит до сервісних центрів МВС. Станом на червень 2017 року вартість складання теоретичного та практичного іспитів становить 26 гривень, а бланк посвідчення водія  - 201 гр

Ознайомитися з інформацією щодо отримання послуг можна на сайті  hsc.gov.ua

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...