Іршавський сільський голова роздерибанив півгектара землі

На Закарпатті судитимуть колишнього сільського голову одного з сіл Іршавського району, який незаконно передав у приватну власність три земельні ділянки загальною площею 0,55 га

Сьогодні Хустсьа місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у зловживанні владою або службовим становищем відносно колишнього сільського голови одного з сіл на Іршавщині. Чоловік всупереч Закону передав у приватну власність три земельні ділянки загальною площею 0,55 гектара без відповідного рішення на це сесії сільської ради.

Як повідомили у Хустській місцевій прокуратурі, сесія з цього питання не проводилась, рішення про передачу у приватну власність земельних ділянок на ній відповідно не приймалось, а, громадянин, якому надані ці земельні ділянки, з відповідною заявою до сільської ради взагалі не звертався- Натомість за реєстраційним номером в Книзі записів державних актів була зафіксована видачу державного акту на право приватної власності на ім’я іншої особи.

Сільський голова, виходячи посвідчив своїм особистим підписом та завірив печаткою сільської ради державний акт про право власності на три земельні ділянки, - пише прес-служба прокуратури Закарпатської області. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання