Іршавський міський Центр позашкільної освіти, який постраждав від буревію, майже повністю перекрили

Іршавський міський Центр позашкільної освіти, який постраждав від буревію, майже повністю перекрили

Як ми раніше повідомляли буревій, який пронісся Іршавою 8 квітня наробив чимало лиха. Зокрема було зірвано металічну покрівлю з міського Центру позашкільної освіти.

Міськрадою відразу були прийняті міри по усуненню наслідків буревію. Було досягнуто домовленості з підрядною організацією для проведення ремонтних робіт даху. Хоча покрівлі більше 34 років, матеріал з якого вона зроблена дуже хорошої якості, нема жодного жерстяного листа, який би пошкодила іржа і зі слів робітників прослужить набагато довше ніж нові матеріали. Тому було прийнято рішення реставрувати стару жерстяну покрівлю і замінити лише ті частини, які були пошкоджені буревієм.
Це призвело до значного зменшення вартості робіт – практично в три рази, ніж якщо б перекривати новим покрівельним матеріалом. Щодо дерев’яних конструкцій, то пошкодження були не значні, а самі бруси знаходяться в хорошому стані. Наразі роботи завершуються, залишилось перекрити не більше двадцяти відсотків від загальної площі даху, повідомили у пресслужбі Іршавської міської ради 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання