Новини

Іршавські поліцейські перевірили, як водії пропускають спецтранспорт на дорогах

Поліцейські спільно з рятувальниками провели акцію під назвою «Маячок», в ході якої правоохоронці перевірили, як місцеві водії пропускають спецтранспорт. Протягом дня виявлено шість порушників, на яких поліцейські склали відповідні адміністративні протоколи 

Сьогодні, 16 вересня, мешканці Іршавського району бачили на вулицях міста та під’їздних дорогах до районного центру незвичайну акцію, яку влаштували поліцейські разом з рятувальниками.

На початку заступник начальник Іршавського відділення поліції капітан Микола Римик провів із учасниками акції інструктаж та зазначив, що фіксуються випадки, коли водії не пропускають спеціальні транспортні засоби, якими є пожежний та поліцейський автомобілі, а також автомобіль швидкої медичної допомоги.

Після цього учасники акції вирішили перевірити, як водії транспортних засобів району реагують на спецавтомобілі, що обладнані проблисковими маячками та спеціальними звуковими сигналами.

Одні водії вправно та оперативно зупинялись на обочині. Однак були й такі, що ігнорували.

Поліцейські відразу реагували на такі порушення та складали на водіїв адміністративні матеріали за ч.3 ст.122 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція вказаної статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 510 до 680 гривень. Загалом протягом дня працівники поліції виявили шість таких порушників.

Окрім складання протоколу, поліцейські провели з водіями і профілактичні бесіди, в ході яких намагалися пояснити громадянам, чому важливо витратити хвилину власного часу, адже вона може може врятувати чиєсь життя, - повідомили у відділі комунікації поліції Закарпатської області

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.