Новини

Іноземці врятували собаку під час втечі з Києва та відвезли до Індії

Громадяни Індії під час втечі з-під обстрілів із Києва забрали із собою собаку, який блукав вулицями міста. Чотирилапого спочатку вивезли до Словаччини, а звідти – військовим літаком до Індії.


Історію порятунку тварини опублікувала словацька поліція на своїй офіційній сторінці у Facebook. Раніше поліція Словаччини оприлюднила фотографії евакуації собаки, однак зараз розповіла його  історію.   

«Коли ми опублікували минулого тижня фотографії цієї собаки, яка летіла до Індії на борту військового літака, ми не знали його історії. Зараз нам стало відомо, що громадяни Індії знайшли собаку під час втечі з Києва», – йдеться у повідомленні поліції Словаччини.

пес

Також поліцейські уточнюють, що іноземці побачили тварину, яка блукала вулицями Києва. Вони вирішили забрати собаку з собою,  перейшли із ним українсько-словацький кордон і згодом полетіли до Індії військовим літаком, який приїхав забрати громадян Індії додому.

«Зважаючи на те, як нові власники тварини ставилися до неї в аеропорту Братислави, зараз про собаку піклуються по-королівськи», – зазначають словацькі поліцейські.

Оперативні перевірені новини – на нашому Telegram-каналі

пес

 

пес

пес

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.