Новини

Ідеальна пара: як підібрати кулон до ланцюжка?

Гармонійний повсякденний або святковий образ створюють деталі. Інколи лаконічні срібні кулони можуть стати більш виграшним варіантом, аніж масивне кольє з великим декоративним каменем. Красивий і вишуканий кулон цікавої геометричної форми може вдало підкреслити жіночу фігуру й створити правильні акценти в зоні декольте.

кулон

Як правильно обрати кулон або медальйон?

Актуальними залишаються моделі з чистого срібла або золота, доповнені натуральним камінням, кристалами, кубічним оксидом цирконію. Окремо варто виділити такі цікаві моделі кулонів:

  • Прикраси з емаллю;
  • Підвіски з ініціалами;
  • Релігійні кулони;
  • Подвійні моделі;
  • Символи знаків Зодіаку.

Як обрати кулон відповідно до ланцюжка?

Головне правило — обидва аксесуари мають гармонійно виглядати між собою. Важливу роль відіграє тип плетіння ланцюжка на шию. Не варто обирати незвичайні моделі, які будуть перетягувати всю увагу на себе, а не робити акцент саме на кулоні. Не менш важливо враховувати й інші важливі критерії:

  • Співвідношення ваги.

Оптимальний варіант — коли декоративний елемент у 2 рази легший, ніж ланцюжок на шию. Масивні плетені аксесуари, які нагадують ланцюг, не призначені для поєднання з кулонами й медальйонами.

  • Тип плетіння.

Найкраще обирати базові варіанти — змійку або якірне плетіння. Ланцюжок повинен бути якісним і надійним, не мати заломів, аби додатково не деформуватись під вагою кулона або медальйона. Масивні декоративні елементи краще поєднувати з якірним типом плетіння, яке вважають найбільш довговічним.

  • Метал.

Якщо раніше поєднувати кілька дорогоцінних металів в одній прикрасі вважали моветоном, то зараз все змінилось. Сміливо обирайте золотий ланцюжок, який можна доповнити вишуканим срібним кулоном.

  • Тип застібки.

На цей момент варто звертати увагу, коли плануєте одягати масивну підвіску. Карабін, як правило, вважається надійнішим, ніж шпрінгельний замок.

  • Бунтик (отвір для ланцюжка).

Ланцюжок на шию повинен вільно проходити в спеціальний отвір на кулоні — бунтик. Тому важливо враховувати його діаметр і форму. Не менш важливо, аби кулон не перевертався на тілі й не заважав його власниці. Цей параметр залежить саме від товщини ланцюжка, адже занадто тонка основа не дасть змоги зафіксувати масивну підвіску в правильному положенні на тілі.

Як обрати кулон відповідно до наряду?

Не менш важливо під час вибору аксесуарів враховувати стилістику образу. До прикладу, кулони з асиметричною геометричною формою варто носити з однотонним одягом, оскільки вони самі по собі вважаються акцентною деталлю. Стриманий діловий костюм доповнить мінімалістична підвіска зі срібла або золота без декоративних прозорих каменів. Вечірню сукню можна поєднувати з масивними кулонами з одним центральним композиційним елементом.

Отже, ці прості й перевірені рекомендації від стилістів допоможуть підібрати ідеальний аксесуар відповідно до типу ланцюжка й обраного наряду!

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.