Новини

Гурт Рокаш презентував новий кліп “Пий до дна”

Гурт «Рокаш» презентував в Ужгороді новий кліп "Пий до дна" гурту Рокаш. Зйомки відбувалися в Чинадіївському замку, а також на території підприємства "Перша закарпатська палинчарня". Презентація проходитиме на місці зйомок – «Першій закарпатській палинчарні», де також відбулася невелика екскурсія, щоб відчути як готується справжня закарпатська палинка.

фото

  Кліп був знятий в період карантину. Відеограф кліпу -- ужгородський митець Тимофій Шмайда. Про це розповіла Ірина Янцо, яка здійснювала кольорокорекцію роботи. «Ми знімали кліп, коли у нас не було через карантин концертів. Зате було натхнення було, знайшлася творча частина людей, яка нас підтримала. Зв’язалися з Тимофієм, він відгукнувся. А Віктор Янцо перед тим написав класну пісню. Що захотілося шукати партнерів, щоб зняти кліп», - каже Ірина Янцо.

  Знімали відео упродовж трьох днів, головним героєм став автор пісні. Каже, палинку під час зйомок не дегустували, але дали з собою. Пісень про алкоголь у гуру є багато, але все на основі народної творчості. «У нас вже є пісня «Палиночка біла, біла», але це не про це. Це пісня про те, що «пий до дна- жий до ста, і не буде ніколи доста». Це гра слів така. Вживається для гарного настрою, для того щоб стало веселіше на душі. Локаціями були Чинадіївський замок та Перша закарпатська палинчарня. У кліпі я перевтілююся у різні образи, - розповів Віктор Янцо

фото

 Віктор Феєр, господар Першої закарпатської палинчарні продемонстрував локацію, де відбувалися зйомки та розповів про історію підприємств палинковаріння в Ужгороді, яка закінчилася з приходом радянських військ.  «Вже 3 роки Палинчарня відроджує давні традиції. «Останнє, що на надихнуло нас досліджувати історію галузі - це розповідь Тані Літераті із серії «Втрачений Ужгород», де вона описала історію сприртзаводу і писала що одна з модних палинок, що була в Ужгоро --це кминова. Ми довго шукали рецепт, поки не найшли і зробили кминову паленку», - розповів Віктор Феєр, демонструючи виробництво та потужну колекцію палинок . З 2024 року палинкою згідно з законодавством ЄС можна буде називати напій, виготовлений на території Угорщини. Але, оскільки Закарпаття колись було в її складі, то виготовлятимуть і в Ужгороді. Умова – використання регіональної продукції. Власне, тут і виробляють все з місцевих фруктів, починаючи з черешень, закінчуючи яблуками та грушами. Підприємство сертифіковане угорськими експертами, має підготований персонал та відповідне обладнання. Процес палинковаріння потрапив у кадри кліпу. Органічно вписалося і сучасне обладнання. 
 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.