Гурт Rock-H презентує в Ужгороді нове відео на пісню "Щедрик"

Гурт Rock-H презентує в Ужгороді нове відео на пісню "Щедрик"

У понеділок, 26 грудня, відомий закарпатський гурт Rock-H / Рокаш презентує в Ужгороді нове  відео на пісню "Щедрик. Початок презентації о 12.00 у приміщенні Ужгородського прес-клубу.

 

Цього року гурт став лауреатом всеукраїнського фестивалю «Червона рута", посівши найвищу сходинку в жанрі рок-музика. 30 листопада в Ужгородському ляльковому театрі за участю симфонічного оркестру закарпатської обласної філармонії відбулися зйомки
новорічного відео гурту на пісню "Щедрик". Композиція увійде до дебютного альбому колективу "In Vinko Veritas",  вихід якого заплановано на 15 січня 2012 року.

Цей рік був для гурту дуже насиченим - колектив відіграв на багатьох днях міст та фестивалях, прийняв участь в телепроектах Нового каналу (марафон бадьорих ранків), Першого національного (Наша пісня, Фольк-мюзік), презентував на телеканалах М1 і М2 кліпи "Вінко червеноє" і "Дай ми мила" і вже відзняв матеріал для кліпу "Вівці", 7 грудня в ефірі телеканалу ТВі вийшла в ефір півторагодинна програма "Музика для дорослих з Марією Бурмакою", яка була присвячена творчості гурту.

 Учасники гурту поспілкуються із журналістами, розкажуть про деталі роботи над кліпом та про плани на наступний рік.

 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання