Гурт Rock-H поділився історіями першого кохання учасників

Гурт Rock-H поділився історіями першого кохання учасників

В день Святого Валентина учасники гурту Rock-H привітали всіх зі святом та розповіли в соціальних мережах про своє перше кохання.

Вокаліст Іштван: Моє перше кохання було в шкільні роки. По дорозі в музичну школу я ховав скрипку в кущі, вчителю казав, що забув її вдома, а сам ішов на побачення.

Клавішник Віктор: Це було в юному віці, коли я відвідував дитячий садочок. Про мене і мою симпатію навіть складали жартівливі віршики. Можливо і моя дочка, яка зараз у такому ж віці, також скоро зустріне перше кохання.

Гітарист Мар'ян: Своє перше і єдине кохання я зустрів чотири з половиною роки тому — це моя дівична Олеся, вона співачка, зараз приймає участь в шоу “Голос Країни”. У нас і творчий тандем — багато допомагаємо одне одному по музиці, я записую її пісні, разом виступаємо. Завдяки їй я займаюсь музикою.

Бас-гітарист Родіон: Це було в 17 років улітку. Я носив тоді дуже довге волосся, і вона також. Ми гуляли Ужгородом дуже патлаті і неформальні.

Ударник Володимир: В мене перше кохання було в першому класі. Я сидів з дівчиною за однією партою. Вона приносила в школу бутерброди і пригощала мене, слідкувала за порядком з підручниками. Я проводив її додому зі школи.

Фото Габріелли Руденко 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання