Губаль вважає заяву Москаля про відставку піар-акцією

Губаль вважає заяву Москаля про відставку піар-акцією

Губаль вважає, що говорити про відставку Москаля поки рано. 

Говорити про відставку Геннадія Москаля з посади голови Закарпатської облдержадміністрації поки рано. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив екс-голова Закарпатської ОДА Василь Губаль.

"Я не думаю, що це його (Москаля, - ред.) рішення до кінця. Ми звикли на Закарпатті, що Геннадій Геннадійович часто піарить свої рішення непопулярні, тому, на мій погляд, поки що говорити про його відставку ще рано. Це чергова піар-акція Геннадія Геннадійовича", - заявив Губаль.

На його думку, проблема на Закарпатті не тільки з контрабандою, але і з земельними ресурсами.

"Сьогодні не тільки про митницю треба говорити на Закарпатті, а земельні ресурси хто кришує на Закарпатті, нехай Москаль про це скаже. "Найбільша фракція" - це "Опозиційний блок", чотири депутати обласної ради. З них один кришує при формуванні так званої більшості, яка є сьогодні, його прізвище Олександр Антал. Ми не маємо сьогодні начальника управління земельних ресурсів у Закарпатті, про це губернатор не хоче говорити", - заявив екс-голова ОДА.

Нагадаємо, сьогодні голова Закарпатської ОДА Москаль звернувся до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням подати президенту Петру Порошенку подання про його звільнення з посади. На його думку, центральні структури не допомагають, а протидіють боротьбі з контрабандою в регіоні.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання