Новини

Грузину заборонили в’їзд на 8 років за перевищення терміну перебування в Україні

Працівники відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення ГУДМС в Закарпатській області спільно з поліцейськими здійснили супровід іноземця, який незаконно перебував на території України, для поміщення в Пункт тимчасового перебування іноземців у с. Журавичі Волинської області.

Громадянина Грузії виявили в Ужгороді у рамках відпрацювання у вересні минулого року. Чоловік перевищив дозволений термін перебування в Україні. Тому було винесене рішення про примусове повернення іноземця до країни походження. Однак цього рішення чоловік не виконав. Відтак міграційною службою області було ініційовано позов до Ужгородського міськрайонного суду  про затримання незаконного мігранта  та поміщення до ПТПІ. На суд громадянин Грузії не з’явився, навіть намагався втекти, проте був затриманий співробітниками Чопського прикордонного загону на Великоберезнянщині.

29 січня на виконання рішення суду іноземець поміщений до ПТПІ-Журавичі для подальшого видворення його за межі держави із забороною в’їзду на 8 років.

Ольга Поштак,

головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ

ГУДМС України в Закарпатській області

 Як ми писали раніше, На Закарпатті затримали велику групу нелегалів та їх провідників

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.