
Спільно зі словацькими партнерами (м. Кошице) Ужгород подав на розгляд Норвегії проект з відродження дитячої залізниці в місті.
Про це йдеться у звіті відділу з питань інвестицій, інновацій, розвитку та туризму Ужгородської міської ради про стан залучення інвестицій у місто.
Згідно з інформацією фахівців віддіду, наприкінці 2013 року спільно з словацькими партнерами (Кошіце, Міхаловце, Гуменне) підготовлено та подано на розгляд 3 транскордонні інвестиційні проекти в рамках Програми Норвезької грантової допомоги:
- "Відродження роботи дитячої залізниці м.Ужгорода" (Кошице/);
- "Інноваційні підходи надання туристичних послуг" (Міхаловце);
- "Відродимо традиції разом – місто оживає" (Гуменне).
Як писав Zaholovok.com.ua, відділ з питань інвестицій, інновацій, розвитку та туризму Ужгородської міськради назвав проблеми, які заважають залучати інвестиції в місто. Серед них – систематична затримка перерахування коштів через Головне управління Державного казначейства України в Закарпатській області для реалізації заходів, запланованих інвестиційними проектами. Ще однією важливою «інвестиційною» проблемою є відсутність інвестиційного паспорту міста. «Це значно ускладнює пошук потенційних інвесторів для вирішення найбільш проблемних питань життєдіяльності міста», – зазначають у відділі з питань інвестицій, інновацій, розвитку та туризму Ужгородської міської ради.