Громадський конвент Євромайдану «візьме на озброєння» методи Едмунда Еґана

Команда Громадського конвенту Євромайдану збирається власними силами переконувати громаду, що потрібно йти до змін виключно чесними методами і через чесні вибори.

Про це сьогодні, 30 жовтня, під час спілкування з журналістами сказав представник Громадського конвенту Євромайдану Павло Гомонай.

За його словами команда, яка після парламентських вборів збирається робити ставку на місцеві, діятиме нестандартно і чесно: «Ми  будемо йти до людей і розмовляти з ними. Так, як робив Едмунд Еґан (угорський економіст, громадський діяч, благодійник, фахівець з організації сільського господарства Закарпаття. - Авт.). Є відомі факти, коли він обійшов всіх місцевих керівників, аби з ними поговорити. Ми будемо намагатися самі донести свої ідеї до суспільства. Дуже важлива думка еліти наукової, художньої, мистецької, але і дуже важливо донести ці думки до більшості людей», – сказав Павло Гомонай.

 «У нас місцеві вибори пройдуть нормально, коли буде усвідомлення себе платниками податків. І люди мусять зрозуміти, що треба обирати тих, хто зможе ефективно витрачати гроші, які вони платите у вигляді податків», – зазначив П. Гомонай.

«Ці вибори для нас не закінчення, а початок. Замість фрази «Все буде Світлик», буде фраза «Все тільки починається», –  додав кандидат у нардепи, один з лідерів ужгородського Євромайдану Юрій Світлик. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання