Гройсман розповів, що думає про новий бренд України

Сьогодні, 11 травня, під час спілкування із журналістами в рамках своєї робочої поїздки на Закарпаття Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман висловив свою думку про новий бренд «Україна зараз».

«Прекрасний бренд держави, який буде популяризувати Україну. Він багатогранний, достатньо креативний, я б сказав. Може охоплювати взагалі всі наші сильні сторони. Як ми знаємо, внаслідок в тому числі й ворожої пропаганди, Україна іноді присутня в таких нав’язаних асоціаціях, які, в принципі, не відповідають дійсності. Нам чомусь так нав’язують, що Україна – ворожа країна, що тут недоброзичливі люди. Але це абсолютно не так. Україна зараз – це Україна, яка має величезні можливості. І я дякую усій команді, яка працювала майже рік над цим проектом», – сказав Гройсман.

«Гордий тим, що вдалося вийти на рішення. Я розумію, що комусь це може подобатись, комусь це може не подобатись, але я глибоко переконаний у тому, що цей бренд стане загальновідомим брендом і буде повністю відкривати для наших міжнародних партнерів, для гостей України всі наші прекрасні сторони, яких у нас абсолютна більшість», – додав він.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання