Гройсман про ситуацію зі створенням ОТГ: «Відміняти рішення місцевої влади я не збираюся»

Гройсман про ситуацію зі створенням ОТГ: «Відміняти рішення місцевої влади я не збираюся»

Сьогодні, 11 травня, під час своєї робочої поїздки на Закарпаття Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відповідаючи на запитання журналістів, зазначив, що вивчатиме ситуацію, що склалася зі створенням ОТГ на Закарпатті, проте, відміняти рішення органів місцевого самоврядування не буде.

«Ми маємо достатньо добрі, позитивні результати проведення децентралізації. На Закарпатті є уже створенні громади, але є і ті, які хочуть об’єднатися, але поки що немає розуміння між усіма гілками влади, а саме на рівні області приймається рішення. Я слухаю аргументи усіх сторін і ми будемо ще додатково вивчати всі «за» і «проти»», – сказав Гройсман.

«Навіть сьогодні, коли я йшов по місту, мав розмову із представниками громади, які хочуть об’єднатися, але є кілька варіантів, наскільки я розумію. Тому я все-таки вважаю, що вихід буде знайдено, хоча відміняти рішення вашої обласної ради чи ваших органів місцевого самоврядування  я не збираюся. Можу тільки сказати єдине, що використовуючи можливості об’єднання, Закарпаття стане сильнішим і громади будуть достатньо мати фінансових ресурсів для того, щоб розвиватися», – зазначив Прем’єр.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання